Strona główna
(12) 275 34 73

Daszki i wiatrołapy

Każdy właściciel domku, gospodarstwa, przedsiębiorstwa lub zakładu wie, jak przydają się w odejściu daszki oraz przeróżne wiatrołapy. Można wykonać je samemu z materiałów akurat dostępnych pod ręką, jednak jeśli nie czujemy się dobrze w tego typu zajęciach, można również sięgnąć po pomoc firmy specjalizującej się w projektowaniu i montażu daszków oraz wiatrołapów.

Dlaczego warto stosować daszki i wiatrołapy?

Daszki i wiatrołapy mają bardzo dużo zastosowań. Szczególnie często montowane są daszki nad drzwi lub bramy. O tym jak prosty, a jednocześnie niezawodny jest to wynalazek z pewnością nie raz mógł przekonać się ktoś, kto w deszczu próbował znaleźć w torbie klucze do drzwi. Daszki sprawdzają się również doskonale wszędzie tam, gdzie na drzwiach wymieszane są ważne informacje, których przeczytanie może chwilę zająć.

Wiatrołapy natomiast, jak sama nazwa wskazuje, pomagają nam uchronić się przed niekorzystnym działaniem wiatru. Są idealne wszędzie tam, gdzie nie chcemy wprowadzać do pomieszczenia od razu chłodnego powietrza.

Co zyskujemy zamawiając fachowców?

Decydując się na zamówienie fachowców, mamy pewność, że nasz daszek lub wiatrołap będzie wykonany sprawnie i solidnie, a co za tym idzie unikniemy przykrych niespodzianek, jak na przykład przecieki. Poza tym fachowcy nie tylko pomogą nam zamontować całą konstrukcję, ale często również proponują zaprojektowanie takich elementów, zgodnie z indywidualną potrzebą danego klienta.

Od czego zależy cena?

Cena zaprojektowania i wykonania daszku lub wiatrołapu może się bardzo wahać. Przede wszystkim będzie ona jednak zależna od wielkości projektu oraz jakości i ceny zastosowanych materiałów. Szczególnie warto tu wziąć pod uwagę cenę konstrukcji oraz takich elementów jak na przykład szyby. Im bardziej nietypowe będzie zamówienie tym cena może jeszcze wzrosnąć.

© 2014 ALUMARK.PL
Tanie zabudowy balkonów i tarasów.
Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja : Web-Profit S.C.