Slider

Ścianki działowe stałe i przesuwne mają zastosowanie w biurach, bankach, urzędach do wydzielenia osobnej powierzchni w większych pomieszczeniach.

System profili jednokomorowych, przeznaczony jest do produkcji estetycznych i funkcjonalnych konstrukcji wewnętrznych, zapewniający wysoką izolacyjność akustyczną. Ścianki działkowe umożliwiają również wykonanie żaluzji międzyszybowych, co doskonale sprawdza się w biurach.
Oferujemy także ścianki działowe w systemach całoszklanych.

 

OKIENKA PODAWCZE I GABLOTY

W oparciu o ekspozycyjny SYSTEM COPAL produkujemy niestandardowe gabloty ekspozycyjne i informacyjne wykonane z profili aluminiowych lakierowanych lub satynowanych. W zależności od potrzeb są to gabloty wolnostojące lub wiszące, częściowo lub całkowicie przeszklone.

System COPAL umożliwia budowę profesjonalnych konstrukcji takich jak okienka podawcze, przesuwnych w pionie i poziomie. Wszystkie profile i akcesoria do konstrukcji okienek są w systemie – nie ma potrzeby „dobierania” profili z innych systemów i czym wiąże się przeważnie obniżenie funkcjonalności i estetyki wyrobu.

Okienka podawcze podnoszone do góry wyposażone są w siłownik zastępujący tradycyjne przeciwwagi pomagające unosić ruchomą część okienka. W okienkach podawczych z siłownikiem, część ruchomą po podniesieniu możemy pozostawić w dowolnej pozycji.

Niewielkie gabaryty siłownika powodują, że po zamontowaniu w okienku podawczym wygląda jak element ramy.